Недільне служіння
початок 23.07 о 11:00

on line трансляція

Проспект 106А, 4 поверх Бізнес Центр “ГІГА”

0954388233 0680864738

Християнська Церква Повного Євангелія

Старший пастор

Іван Равлюк

Проповідник Слова Божого, пастор церкви «Голос Істини» в місті Чернівці, а також церкви в карпатському містечку Берегомет Чернівецької області.

Фото Іван Равлюк

Більше 10 років Іван служить пастором і проповідує в різних церквах. Він вважає, що Господь Ісус - єдина надія цього світу, а проповідь Євангелія Ісуса Христа - найважливіша справа на землі.

Книги Пастора

Основи переможнього життя

Основи переможнього життя

Основи переможнього життя


Книга, яку ви тримаєте в руках, знадобиться вам на будь-якому етапі духовного зростання. У ній розглядаються фундаментальні біблійні істини, до яких можна повертатися знову і знову. Вони завжди живі й актуальні для будь-якого покоління. Книга буде корисною як для новонавернених віруючих, які потребують духовного зростання, так і для служителів церков, лідерів невеликих біблійних груп в якості прекрасного посібники з вивчення Біблії.

Артикул: 20560 ISBN 978-617-510-096-7 Рік видання діє до: 2016 Видавництво: Варух Кількість сторінок: 448 Тип палітурки: М'який Формат: 90х60 / 32 (145х215 мм)

живіть в радості

живіть в радості

живіть в радості


Три важливих рішення

Три важливих рішення

Три важливих рішення


Могутня сила Слова Божого

Могутня сила Слова Божого

Могутня сила Слова Божого


про пастора


Життя Церкви - в спілкуванні. Ми збираємося всією Церквою по неділях, щоб всім разом прославити Бога, послухати проповідь і дізнатися, які плануються події. Але основне спілкування між нами відбувається на групах зростання, що складаються з 5-10 чоловік. Ми разом вивчаємо Біблію, молимося, ділимося своїми проблемами і успіхами. У групах зростання ми розвиваємо нашу вірність християнським цінностям: Взаємини з Богом, Взаємовідносини з людьми, Проповідь Євангелія, Учнівство і Служіння. Саме ці цінності є нашими життєвими орієнтирами, на їх підставі формуються наші цілі.

Також, ми намагаємося розвивати в усіх членах груп зростання їх дари і здібності. Ми вважаємо це важливим, так як найбільшого успіху людина може досягти, тільки діючи в зоні своїх сильних сторін і талантів. Ми об'єднуємо людей зі схожими дарами - і завдяки цьому в нашій Церкві народжуються нові сильні служіння.

У церкві функціонує служіння домашніх груп, молодіжний табір АДРЕНАЛИН, реабілітаційний центр, дитяче, спортивне і т.д. Всі ці служіння допомагають вирішувати ті чи інші нагальні питання в житті, завдяки цим служінням ми досягаємо наше суспільство і людей різного віку.

пожертвувати


1234 2134 1234 1234

 

тут будуть реквізити